פעילויות Family Fun בלונדע – קיץ 2017

פעילויות קיץ לילדים בלונדע. תמונות: גיל נמט אולפני קקטוס.

מבאר שבע תצא הבשורה- בקרוב ייפתח לונדע – מוזיאון הילדים של באר שבע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל מוזיאון אינטראקטיבי לכל המשפחה, לחוויה רב-גילאית

פעילויות Family Fun בלונדע – קיץ 2017:
חובה לגעת:
בימים אלה נפתח בבאר-שבע לונדע – מוזיאון הילדים של באר שבע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל, מוזיאון חדשני בקונספט ייחודי, שמעודד למידה חווייתית באמצעות משחקים מקוריים ואינטראקטיביים, התנסות וחישה.

לונדע מוזיאון הילדים של באר שבע מספק מרחב עצום של חוויות פיזיות, רגשיות וחינוכיות, לשם מיצוי מלוא פוטנציאל הלימוד החווייתי של הילדים, ממקום של סקרנות טבעית, כייף והנאה, ומבטיח שעות של בילוי משפחתי. זהו המוזיאון הראשון בארץ, בו המתחמים הם רב-גילאיים ותוכננו במטרה לספק עניין משותף למשפחות שלמות יחד, על מנעד הגילאים הרחב של ילדיהן.

פעילויות קיץ לילדים בלונדע.
פעילויות קיץ לילדים בלונדע. תמונות: גיל נמט אולפני קקטוס.

הצבעוניות של המקום מהממת ומסקרנת, שמחה ואנרגטית, והמבקרים בו נכנסים לעולם אחר, עולם הילדים. על פני 3 קומות גדולות, בשטח כולל של 4,000 מ"ר, פזורים שמונה מרחבי ידע בהם למעלה מ-50 מייצגים ומתקנים שונים ומפתיעים, וכוללים משחקי חוץ ופנים. כל חלק בלונדע- מוזיאון הילדים של באר שבע, עוסק בפן אחר של העולם הסובב אותנו, ומאפשר לילדים לחוות את המציאות על רבדיה השונים, ולגלות את עצמם ואת מקומם במרחב האישי, המשפחתי, הציבורי והחברתי, בו הם נמצאים, כפרטים וכחלק מקבוצה. בנוסף יש במקום שני שטחי חוץ מושקעים המשלימים את החוויה.

בדרך של חישה, חוויה ומשחק, הילדים נחשפים לאלמנטים משמעותיים הקרובים לעולמם האישי ומתרגלים נושאים חשובים דוגמת ניהול משאבי זמן, כסף ומזון, חווים סיטואציות של תקשורת בינאישית, הבעה עצמית וביטוי רגשי – כלפי עצמנו פנימה וכלפי אחרים, נחשפים לקיומן של תרבויות ושפות שונות, ומתנסים בהן, פוגשים את עולם התרבות והאמנות, את מערכת השמש והתכונות הייחודיות של כדור הארץ, מוציאים מרץ במתקנים מתוחכמים ועוד

פעילויות קיץ לילדים בלונדע.
פעילויות קיץ לילדים בלונדע. תמונות: גיל נמט אולפני קקטוס.

את המרכז ותכניו יזמה, אצרה ופיתחה חברת Playplus, בראשותן של תמר הדר ואפרת אדיב, עבור עיריית באר שבע. המוזיאון נקרא על שם שלושת האחים: ג'ק, ג'וזף, ומורטון מנדל, אשר תרמו 5 מליון דולר להקמתו.

פעילויות הקיץ בלונדע 2017 יחלו בתאריך 20.7.2017.

מומלץ להזמין מקומות מראש בטלפון : 053-9382400 או דרך אתר האינטרנט www.lunada.co.il 9382400

יש להצטייד בגרביים – הכניסה למקום ללא נעליים

לפרטים נוספים על הלונדע בבאר שבע…

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-9382400 בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה