פעילות לילדים בחיפה? תערוכת טיוביקס, תערוכת הצינורות במדעטק

טיוביקס.

עדכון מאי 2016- תערוכת טיוביקס שהתקיימה במדעטק חיפה עברה לקראת החופש הגדול אל פארק פרס בחולון…

תערוכה שתחשוף את המעברים הסודיים של החיים, בתצוגת בכורה עולמית לפני יציאה לחו"ל. מחפשים פעילות לילדים בחיפה? חוויה אינטראקטיבית לכל המשפחה בשילוב מדע ומופע בינלאומי ב-6 אגפים וצינורות שקמים לתחייה

המדעטק חיפה מארח החל מהחופש הגדול את תערוכת טיוביקס – Tubix, בה יפגשו המבקרים לראשונה אמנות, מיצג, וידאו ארט, ומופע מחול "אלומיניום" שסחף את העולם, ליצירת תערוכה מדעית מקורית וראשונה מסוגה בעולם.

בתערוכת טיוביקס, האור בקצה הצינור ישתרע על פני שטח עצום של 1000 מ"ר במדעטק. המבקרים יחזו ראשונים בעולם, לפני ייצוא התערוכה למוזיאוני מדע בינלאומיים, בחוויה אינטראקטיבית לכל הגילאים. לדוגמה, בחלל התערוכה "ים של תקשורת",  המבקרים שיישבו על ספסל ייעודי יזכו לביקור מ"יצורי הצינורות" הידידותיים, שיסתערו על המבקרים מכל הכיוונים, שילכו, יתרבו ויגדלו. בחלל נוסף, ניתן יהיה לעלות על מסוע שבו צינור גדול ושקוף ירד על המבקר, לכיסוי מכף רגל עד ראש, למסע בו הצינור יישטף, יידחף ויישטף מבחוץ בצבע, למסע לימודי בנבכי הצינור. בחדר "עולם הצומח", צינורות ירדו מהתקרה על המבקרים ובתוכם חוויה של אור וצליל. באולם נוסף, כדורים שיוכנסו למפוח ע"י המבקרים יובלו בצינור שקוף, וייצאו באולם אחר למבוך צינורות גדול התלויים מהתקרה.

טיוביקס תוצג במדעטק חיפה ל-8 חודשים, החל מיולי 2015 ומתאימה לביקור לכל המשפחה. התערוכה תשלב 6 חללים, ביניהם:
יער האשליות- עולם הצומח: יער שלם שכולו מורכב מצינורות.
עולם התעשייה- מפעל הכדורים: ביקור בעולם תעשייתי, שממחיש את תפקיד הצינור כממיין ומוביל חומרים אשר משמש בסיס חיוני לכל תהליך ייצור.
אוקיינוס המידע- עולם התקשורת: כמות מידע אינסופית עוטפת את מציאות היום יום של החיים בעידן הדיגיטלי, חלל אוקיינוס המידע ממחיש את המציאות הווירטואלית שמתאפשרת בזכות צינורות.
צינורות החיים- עולם החי: כל גוף חי פועם בזכות מבנה הצינור, חדר עולם החי משלב מוזיקה ומיצגים אמנותיים להמחשת הצינורות המאפשרים את קיום עולם החי.
מסוע הזרימה- איתני הטבע: כניסה לתוך הצינורות עצמם, עם מתקנים שונים הפועלים על גבי הצינורות- קור, רוח, מים, חיכוך ועוד. תאורה וצלילים שונים ילוו את המבקר בתוך הצינורות.
חלל מדעי ואינטראקטיבי: החלל יאפשר באמצעות התנסות אינטראקטיבית את המחשת כל עקרונות התערוכה- התנסות, תחרות ומשחקים שונים.
TUBIX 2015

השילוב בין מדע לאמנות התאפשר בזכות הניסיון הרב בעולם המדע של מוזיאון המדע- מדעטק בשיתוף פעולה עם "אלומיניום אנטרטיינמנט גרופ" והאמן אילן עזריאל, יוצר מופע "אלומיניום" ששילב הומור, הנפשה והאנשה של חפצים ואביזרים מאלומיניום, באמצעות מחול, תיאטרון חזותי, מוסיקה ואפקטים והופיע בין היתר לצד המופע הניו-יורקי המצליח "בלו מן גרופ". מומלץ לוודא את שעות הפעילות בטלפון של המדעטק: 053-7106949

לפרטים נוספים על תערוכת טיוביקס בחולון…

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106949 כל המשפחה בתשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה