פעילות לילדים בפסח: תערוכת הגיבורים

משחקים אינטראקטיביים לילדים בתערוכת גיבורים. צילום: יעקב בריל

מחפשים פעילות לילדים בפסח? בגלריית הגיבורים בבית התפוצות יקיימו בחול המועד פסח סדנת יצירה, תיאטרון בובות וחגיגת פסח עם גיבורי העל בגלריה. 

חגיגת פסח במוזיאון בית התפוצות עם פעילויות לילדים בגלריה לכל המשפחה: הזדמנות לפגוש את גיבורי העל היהודים בתערוכה גיבורים: פורצי הדרך של העם היהודי: מדענים, מהפכנים, ספורטאים, אנשי תרבות ומנהיגים בתערוכה אינטראקטיבית מיוחדת לכל המשפחה. סדנת יצירה, תיאטרון בובות וחגיגת פסח עם גיבורי על בגלריית הגיבורים והכל בכרטיס אחד:

  • ביקור בתערוכה האינטראקטיבית בה הילדים יפגשו את גיבורי העל היהודים בתערוכה גיבורים: פורצי הדרך של העם היהודי בה יכירו בדרך חווייתית ספורטאים, מהפכנים, מנהיגים ואנשי תרבות לאורך ההסטוריה.
  • הצגה: "מעט מאד מעיל" – תיאטרון בובות וחפצים, סיפור על סבתא ונכד העושים סדר לקראת פסח ויוצאים להרפתקה בעקבות מעיל ישן שמצאו בעליית הגג.
  • סדנת יצירה לכל המשפחה בהשראת תערוכת הגיבורים למידע נוסף:  053-9382224

פעילות לילדים בפסח, הצגות לפסח, הצגת ילדים בפסח

על הצגת ילדים – מעט מאוד מועיל
ילד סקרן, שאוהב למצוא מציאות מוזרות במחסן החפצים הישן של סבתא.  יום אחד הוא מוצא את מעיל ההרפתקאות של סבתא. הוא לובש אותו ויוצא לשחק, אך פעם אחר פעם הוא חוזר עם המעיל יותר ויותר קרוע.  בכל פעם סבתא מוצאת מה אפשר לעשות עם קצת פחות מעיל, ובדרך לוקחת את דודיק למסעות דמיוניים בהם הם פוגשים ציפור, מכשף, דג, מלכה ועוד,  ומגלים יחד שמכל דבר אפשר לעשות משהו, אפילו משום דבר. משחק והפעלה: ענת גייגר שבתאי.

פעילות לילדים בגילאי 12-5 | יש להזמין כרטיסים מראש
למידע נוסף:  053-9382224
להזמנת כרטיסים לחצו כאן….

פרטי המקום
נשמח לדעת!6-12, כל המשפחה בתשלום ובתיאום מראש בלבד

מחירים

מזומן וכ. אשראי מחירים: 45 ₪ מבוגר; 35 ₪ לילד; 22 ₪ אזרח ותיק. המחיר כולל כניסה לכל התערוכות של בית התפוצות סדנת היצירה בתוספת תשלום – 10 ₪ לערכה.

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה