בשינוי מתמיד: תערוכה עם פעילות לילדים בתל אביב

מותר לצייר על הקירות! החודש החלה בגלריית המשפחה במוזיאון תל אביב לאמנות תערוכת בשינוי מתמיד,  שהיא סדרה של 3 תערוכות הכוללות פעילות לילדים שבעצם יוצרים את מוצגי התערוכות בעצמם, בשיתוף ההורים והמבקרים האחרים בתערוכה.

מחפשים פעילות לילדים בתל אביב? אגף החינוך של מוזיאון תל אביב לאמנות, פותח את סדרת התערוכות הייחודית והפעילה לכל המשפחה 'בשינוי מתמיד', תערוכה המשתנה בכל רגע נתון – חלל הגלריה למשפחה הופך למתחם פעילות יצירה תוסס לילדים, שכל ביקור בו שונה מקודמו. התהליך התחיל בחלל לבן וריק, שהולך ומתמלא בהמון צבעים וצורות לכדי תערוכה – שהיא בעצם יצירת אמנות משותפת של כל המבקרים בה.

 

במרחב הדינמי של חלל התערוכה, תחת הכותרת – בשינוי מתמיד, תתקיים פעילות מחזורית של ציור ומחיקה, בנייה ופירוק, הריסה ויצירה. המבקרים מוזמנים ליצור, להמציא, לדמיין, לחלום, לתרום את חלקם, לעבור תהליך יצירתי ולהיות שותפים בתהליך יצירת אמנות. התערוכה בחסות הידידים הבריטים של המוזיאונים לאמנות בישראל.

בשינוי מתמיד – תערוכת הציור לכל המשפחה
מתחילים באולם שצבוע כולו לבן, ויחד בשיתוף, תוך התייחסות למה שאחרים עשו לפני כן, יוצרים משהו חדש. האולם הולך ומתמלא, משתנה בכל רגע ורגע במהלך פעילות התערוכה והופך ל…יצירת אמנות.

התערוכה הראשונה תיסוב סביב פעילות בציור, עם מגוון גדול של חומרים, שבאמצעותם מוזמנים המבקרים, לצייר ולמחוק על הקירות ועל גבי רהיטים וחפצים המפוזרים בחלל. להתחבר ולהתמזג עם ציורים של אחרים ואולי ליצור ביחד את הציור הגדול ביותר במוזיאון.

בשינוי מתמיד – תערוכת המדבקות לילדים
בתערוכה השנייה, מציעים למבקרים להשתמש במדבקות צבעוניות, להדביק את הצורות השונות בקומפוזיציה מעניינת על גבי הקירות והחפצים באולם: להסיר מהניירות, להדביק על הקירות, לקלף את המדבקות ולשנות את מיקומן, "לעלות על",להוסיף עוד וליצור את הקולאז' (הַהֶדְבֵּק) הגדול ביותר במוזיאון. רעיון מעולה למשפחות המחפשות פעילות לילדים בתל אביב בימי החורף הקרירים.

בשינוי מתמיד – תערוכת הרכבת פאזל רצפה ענק
התערוכה השלישית, מזמינה לחוויה של פעילות לילדים שייצרו בשיתוף ההורים פאזל בעזרת חלקים צבעוניים, אותם ניתן להרכיב או לחבר בעזרת ברגים וליצור פסל גדול המשתרע (המתפשט) על רצפת האולם. המבקרים מוזמנים לבנות, לפרק, ושוב לבנות וליצור יחד את הפסל הגדול ביותר במוזיאון.

בשינוי מתמיד
מוזיאון תל אביב לאמנות: שד' שאול המלך 27
טל: 053-9382377
אולם האפט (מפלס תחתון), הבניין הראשי
הכניסה לילדים ונוער עד גיל 18 חינם
אוצרת: שרה ריימן שור
ללא תאריך נעילה

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה