קייטנות פסח 2017

youcamp קייטנות פסח 2017.

פסח מגיע ואיתו גם ימי חופשה בהם ההורים עובדים. מחפשים קייטנה לפסח לילדים? מחנה פסח בקיאקים אולימפיים, קייטנת רכיבה על סוסים, מחנה YouCamp, מחנה סייברקאמפ, קייטנת הייטק ועוד…

קייטנות פסח 2017:

מחנה פסח בקיאקים אולימפיים
מועדון קיאקים – הפועל תל אביב‎ מזמין את הילדים לשלושה ימים של כיף בחופשת פסח הקרובה המעניקה פעילות חווייתית לכל הילדים אוהבי הספורט הימי ולאלו שעוד לא גילו שהם כאלה. במחנה יחתרו על מגוון סוגי קיאקים, ביחידים, זוגיות ורביעיות וייהנו מפעילות ספורטיבית מהנה באוויר הפתוח, בפארק הירקון. צוות מקצועי ומנוסה ידריך ויאמן בקבוצות קטנות ותוך דגש מיוחד על חיזוק מיומנויות כמו זריזות, קורדינצייה, עבודת צוות, גיבוש חברתי ועוד…
מקום: מרכז דניאל לחתירה בתל אביב
גיל: כיתות ג'-ו'
תאריכים:
מחזור א'- 2.4-4.4
מחזור ב'- 5.4-7.4
מחזור ג'- 12.4-14.4
עלות: 450 ₪ למחזור של שלושה ימים
פרטים והרשמה: גלי- 0547959907 או מרכז דניאל לחתירה, 03-6990484, שלוחה 0

קייטנות קיץ 2017 במרכז דניאל לחתירה בתל אביב. צילום: מרכז דניאל לחתירה
קייטנות קיץ 2017 במרכז דניאל לחתירה בתל אביב. צילום: מרכז דניאל לחתירה.

קייטנת רכיבה על סוסים ברמת גן
המרכז לספורט הרכיבה רמת גן מציע קייטנת פסח ייחודית וחווייתית. הקייטנה מיועדת לילדים בכיתות א'-ו' אשר אינם חייבים בניסיון קודם ברכיבה על סוסים. בקייטנת הרכיבה על סוסים בחוות הסוסים ברמת גן, ייהנו הילדים ממגוון אטרקציות ופעילויות ובניהן:שיעורי רכיבה בקבוצה בהתאם לרמת הרוכב, שיעורי ממשק: טיפול בסוסים ובציוד, מלווה צמוד בתרגול ובמשחקים, משחקי חברה, סדנאות, יצירה וספורט, ביקור בספארי הכולל סיור מודרך ע"י צוות מדריכי הספארי
ארוחת עשר כמו פעם: שוקו ולחמנייה.
הקייטנה תתקיים בין התאריכים ה-2-9/4/2017 (לא כולל ימי שישי ושבת) בין השעות 8:30-13:30 עם אפשרות ליום ארוך עד השעה 15:30 כולל ארוחת צהריים חמה. ממרכז ספורט הרכיבה נמסר כי הנרשמים לקייטנה זכאים להנחה בסך 25% ממחיר הקייטנה בהרשמה לקורס רכיבה בסיסי מיום סיום הקייטנה. לצורך הרשמה לקייטנה יש להוריד את שלושת הטפסים (הרשמה, ביטוח והצהרת בריאות) מאתר האינטרנט של מרכז הספורט לרכיבה למידע נוסף ולטופסי הרשמה בכתובת www.soosim.org.il. מספר המקומות מוגבל.
מרכז ספורט הרכיבה ברמת-גן, פארק לאומי ר"ג (בסמוך לספארי) טלפון להרשמה : 03-6315001
פרטים נוספים באתר…

קייטנות פסח 2017. קייטנת רכיבה על סוסים ברמת גן. צילום: רוני שנהר.
קייטנות פסח 2017. קייטנת רכיבה על סוסים ברמת גן. צילום: רוני שנהר.

מחנה YouCamp – מחנה יוטיוברים ​בפסח בשני סבבי תאריכים:
מחנה ייחודי שיערך בחופשת הפסח ליוצרים ברשת יוצא שוב לדרך. לאחר הצלחה מסחררת בסבבים הקודמים: YouCamp, בחופשת הפסח ליוטיוברים ויוצרי תוכן צעירים. סוכנות הפרסום והתוכן לצעירים teenk בשיתוף עם BIG IDEA, מחנות קיץ טכנולוגיים, מציגות את מחנה יו קאמפ בן 3 ימים שיכניס את הנוער אל מאחורי הקלעים של עולמות היוטיוב.
המחנה מיועד לעולים לכתות ה' עד י' ויחולק לפי קבוצות גיל, יתקיים בחופשת הפסח הקרובהבכפר הנוער מאיר שפיה, ליד זיכרון יעקב בשני מחזורים" 2-4.4 ו-5-7.4
התוכנית מתאימה ליוטיוברים מתחילים שרוצים להכיר את התחום וגם למתקדמים שרוצים לשדרג את הערוץ שלהם. התוכנית כוללת תכנים מקצועיים כמו צילום, עריכה, מסך ירוק, ומשחק מול מצלמה וגם התנסות מעשית בצילום ועריכת תכנים לערוץ של כל אחד ואחת, כולל זמן עבודה בסטודיו.

איפה? כפר הנוער מאיר שפייה ליד זיכרון יעקב
מתי? מחזור ראשון: 2-4 באפריל, 2017, במסלולים פרי סטייל וגיימינג.
מחזור שני:5-7 באפריל, 2017, במסלולים ביוטי, פרי סטייל וגיימינג.
מחיר השתתפות במחנה 1848 ש”ח, כלכלה מלאה (לינה וארוחות)
להרשמה לחצו כאן… לפרטים נוספים: 072-2146730

youcamp קייטנות פסח 2017.
youcamp קייטנות פסח 2017.

מחנה סייברקאמפ בחופשת הפסח
לימודי הגנה מפריצות ברשת ,ריגול ואיסוף מידע, שלושה ימים בפסח שישימו את החניכים,במרכז מפת הסייבר העולמית .
תוכנית ייחודית אשר פותחה על ידי טובי המומחים בארץ, עם דגש על החוויה והידע המקצועי המתקדם אותו מקבלים בסוגי תקיפות סייבר והגנה מתקדמת על מערכות, מחשבים ורשתות. ב- CYBERCAMP מקבלים תפקיד מפתח במחלקת ההגנה של חברה בינלאומית, חווים תקיפת סייבר אמיתית, מתמודדים עם אתגרים טכנולוגיים, מגנים על המחשב ומצילים את הרשת ! כדי להכין את החניכים לאתגר שמחכה להם בזירת ההדמיה, יעברו הכשרת סייבר במעבדות המחשבים של BIG IDEA, בהובלת צוות מדריכי Cyber מנוסה, לפי תכנית שפותחה על-ידי בוגרי יחידות הסייבר של צה"ל.היקף ההכשרה כ- 20 שעות אקדמאיות, כולל הדרכה והתנסות אישית, התנסות בזירת האימון, והרצאת אורח מבכירי תעשיית הסייבר בישראל. מסלולים שונים למתחילים ולמתקדמים. התוכנית מתאימה הן למתחילים ,ולהעמקת היכולות וכלים חדשים לבעלי ידע קודם ומתקדמים.

למי מיועד: כיתות ו' עד יא'
מתי: חופשת הפסח , 5-7 באפריל 2017
מחיר: 1800 ₪ כולל הכל. (לא כולל הסעה בתוספת תשלום)
איפה : בכפר הנוער מאיר שפיה (ליד זיכרון יעקב )
ליצירת קשר: 03-5285177 למחנה סייבר והרשמה און ליין לחצו כאן…

סייבר קאמפ. קייטנות פסח 2017.
סייבר קאמפ. קייטנות פסח 2017.

קייטנות ההייטק פאן זון בחופשת הפסח:
"פאן-זון" – רשת קייטנות היי-טק וטכנולוגיה לכיתות א'-ו', מופעלות גם בחופשת הפסח, הזדמנות נהדרת להעמקת הידע בתחומי הטכנולוגיה השונים .הקייטנה מתקיימת בין התאריכים:ה-2 ועד ה-5 לאפריל, בשבוע שלפני ליל הסדר ,עת הילדים בחופשה מבית הספר וההורים, המחפשים פעילויות איכותיות עבורם, עדיין עובדים. ב-FUNZONE, מאפשרים לחניכים להיחשף ולהתנסות בטכנולוגיות ובכלים המתקדמים ביותר בתחומי ההייטק, הדיגיטל והטכנולוגיה באופן מרתק ומהנה בשילוב אווירת חופש, פעילויות ספורט, מסיבות והפתעות נוספות. במסגרת הקייטנה עוסקים החניכים בשלוש סדנאות מרתקות: יצירת משחקי מחשב, הפקת סרטים ועיצוב ב-D3,כשבמהלך כל סדנא יבצע כל חניך פרויקט אישי מעניין אותו ייקח הביתה בסיום הקייטנה.

הקייטנה כוללת בנוסף ארוחת ביניים וארוחת צהריים מפנקת.
לאתר ולהרשמה לחצו כאן…
מתי ואיפה: 2-5 אפריל בכפר הירוק
שעות הפעילות :8:30-16:00
​ ​עלות: 1050 ₪ לחניך למחזור. ​(​יש הנחות לחניכים חוזרים​)​
*הסעות בתוספת תשלום מגוש דן והשרון.

קייטנות פסח 2017. קייטנת FunZone.
קייטנות פסח 2017. קייטנת FunZone.

מחנה ספורטיבי בכפר המכביה
מועדון הספורט של כפר המכביה פותח את שעריו ומזמין את ילדי רמת גן, קריית אונו, גבעתיים, תל אביב והסביבה למחנות פסח בסימן של ספורט והנאה. במהלך החופשה שלפני ליל הסדר יתקיימו מספר מחנות פסח – מחנה ספורט של מועדון הספורט ושני מחנות מקצועיים של האקדמיה לטניס והאקדמיה לשחייה. במחנה מועדון הספורט יוכלו הילדים ליהנות משלל פעילויות בענפי הספורט השונים, משחקי כדור ומחבט, ספורט מים בבריכה, סדנאות יצירה ואמנות ברוח החג ופעילויות גיבוש במדשאות הנרחבות ברחבי כפר המכביה. המחנה יתקיים בליווי מקצועי של מיטב המדריכים של מועדון הספורט ובניהולה של קלי בטש.

במחנה המקצועי של האקדמיה לטניס, המיועד לילדים ונערים הלומדים ומתמקצעים בטניס, יוכלו החניכים לחוות גרנד-סלאם נוסח ישראל, במגוון תחרויות ואימוני טניס קבוצתיים. כמו כן, יתקיימו משחקי כדור, פעילויות מים ואימוני כושר. את המחנה ילוו מדריכי טניס מקצועיים בניהולו של מאמן הטניס קוסטה מילר.

צילום: מתוך אתר כפר המכבייה
צילום: מתוך אתר כפר המכבייה

במחנה המקצועי של האקדמיה לשחייה, המיועד לילדים ונערים הלומדים ומתמקצעים בשחייה, יוכלו הילדים לחוות אימוני וידאו, אימונים במים בטכניקות חדישות, דמיון מודרך וגמישות. את המחנה יוביל מנהל האקדמיה לשחייה, פליקס רובינשטיין.
· מחנה מועדון הספורט: מיועד לגילאי 6-12, מתקיים בתאריכים 02-06.04 בשעות 08:00-13:00 וכולל ארוחת בוקר
· מחנה האקדמיה לטניס: מיועד לגילאי 5-14, מתקיים בתאריכים 02-09.04, בשעות 08:00-13:00 וכולל ארוחת בוקר
· מחנה האקדמיה לשחייה: מיועד לגילאי 6-20, מתקיים בתאריכים 02-09.04, בשעות 08:00-16:00, כולל ארוחת בוקר וארוחת צהריים

לפרטים נוספים: 03-6715739 mosdon@kmc.co.il

 

 

למדריך אירועי פסח 2017 לחצו כאן…

פרטי המקום
נשמח לדעת!בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה