קיץ מהסרטים – סרטי הילדים של קיץ 2016

רובינזון קרוזו הסרט.

מבלים את החופש הגדול עם סרטי הקיץ החדשים לילדים – קונג פו פנדה 3, ענק ידידותי גדול, החיים הסודיים של חיות המחמד, ספר הג'ונג'ל, מוצאים את דורי, מר תשע נשמות, רובינזון קרוזו ועוד…

קיץ מהסרטים – סרטי הילדים של קיץ 2016 :

עידן הקרח 5- מסלול התנגשות
המרדף האפי של סקראט אחר הבלוט החמקמק מושך אותו לתוך יקום שבו הוא יוצר בטעות סדרה של אירועים קוסמיים שהופכים ומאיימים על עידן הקרח בעולם. בכדי להציל את עצמם, סיד, מני, דייגו ויתר החברים חייבים לעזוב את ביתם ולצאת למסע המלא בקומדיה והרפתקה. הם מגיעים לארצות חדשות ואקזוטיות ונתקלים בשורה של דמויות חדשות צבעוניות.
עידן הקרח – מסלול התנגשות….

החיים הסודיים של חיות המחמד
בבניין מגורים הומה במנהטן, החלק המעניין של היום מתחיל אחרי שבעלי הכלבים והחתולים (כלומר, בני האדם) יוצאים למקום העבודה שלהם, בית הספר ושאר ענייני היום. זהו השלב בו חיות המחמד של הבניין פותחות את יומן, מבלות אחת עם השנייה וחולקות סיפורים על הבעלים שלהן. מנהיג הכלבים של הבניין, מקס (לואי סי.קיי.), שמשוכנע שהוא מרכז עולמה של קטי (אלי קמפר), הבעלים שלו, מגלה שחייו השתנו מקצה לקצה כשהיא מחליטה להביא לביתה את דיוק (אריק סטונסטריט, "משפחה מודרנית"), כלב רחוב מרושל, וכעת עליו לחלוק את אהבתה של קטי עם כלב נוסף.
החיים הסודיים של חיות המחמד…

אליס מבעד למראה Alice through the Looking Glass
הרפתקה חדשה ומרהיבה של דיסני המציגה את הדמויות הבלתי נשכחות מהסיפורים האהובים של לואיס קרול.
אליס חוזרת לארץ הפלאות ונוסעת אחורה בזמן כדי להציל את הכובען המטורף. ג'יימס בובין ביים והביא את חזונו הייחודי לעולם המרהיב שיצר טים ברטון ב- 2010 עם אליס בארץ הפלאות.
אליס מבעד למראה…

אליס מבעד למראה. תמונה באדיבות פורם פילם.
אליס מבעד למראה. תמונה באדיבות פורם פילם.

מר תשע נשמות
טום ברנד (קווין ספייסי) הוא מיליארדר נועז וממזרי אשר הגיע הכי גבוה שניתן בתחומו. החברה בבעלותו
עומדת להשלים הישג עצום – גורד השחקים הגבוה ביותר בחצי הכדור הצפוני. אבל אורח החיים המכור לעבודה של טום ניתק אותו ממשפחתו, במיוחד מאשתו היפה לארה (ג'ניפר גארנר ) ומבתו המעריצה אותו רבקה (מלינה וייסמן). לכבוד יום ההולדת ה -11 של רבקה היא מבקשת את המתנה שהיא מבקשת בכל שנה – חתול.
מר תשע נשמות…

העי"ג
"העי"ג" היא מעשיה מופלאה ומרגשת אודות ילדה מלונדון שפוגשת בענק טוב לב החושף בפניה את הסודות של ארץ הענקים.  הסרט, בבימויו של סטיבן ספילברג ועל פי תסריט של מליסה מתיסון המנוחה (התסריטאית של "אי.טי – חבר מעולם אחר"), מבוסס על ספר הילדים האהוב של רואלד דאל – מחבר הספרים "צ'רלי בממלכת השוקולד", "ג'יימס והאפרסק הענקי", "מטילדה" ו"פנטסטיק מיסטר פוקס".
העי"ג…

העי"ג- ענק גדול ידידודתי
העי"ג- ענק גדול ידידודתי

מוצאים את דורי
דיסני – פיקסאר מאחדים את הדגיגה השכחנית האהובה, דורי, עם חבריה נמו ומרלין בחיפוש אחר תשובות על עברה.
מה היא זוכרת? מי ההורים שלה? ואיפה היא למדה לדבר עם לווייתנים? דורי היא דגיגה כחולה עם אישיות קורנת. היא סובלת מאובדן זיכרון לטווח קצר, אשר בדרך כלל לא מפריע לגישה האופטימית שלה עד שהיא שכחה משהו גדול: המשפחה שלה. היא מצאה משפחה חדשה עם מרלין ונמו, אבל היא רדופה על ידי אמונה כי מישהו שם בחוץ מחפש אותה. דורי מתקשה להיזכר בדיוק מה – או מי – היא מחפשת, אבל היא לא מוכנה לוותר עד שהיא חושפת את עברה ומתחילה לקבל את עצמה.
מוצאים את דורי FINDING DORI…


הצילו! כיווצתי את המורה
זהו סיפור ההרפתקה מלא ההומור של פליקס, ילד בן 11 שהצליח בטעות לכווץ את מנהלת בית הספר שלו (שהיא גם האישיות הכי שנואה בבית הספר)- לגובה של 15 סנטימטרים!- כשכמעט אף אחד לא מאמין לו כי המקרה קשור לרוחו המסתורית של מייסד בית הספר, הוא מבין שהוא נמצא בצרות.
הצילו! כיווצתי את המורה…

מתוך הסרט הצילו ! כיווצתי את המורה
מתוך הסרט הצילו ! כיווצתי את המורה

זוטרופוליס
עיר החיות זוטרופוליס היא עיר בה כל החיות מכל הזנים והסוגים חיות יחדיו- עיר בה לא חשוב אם אתה הפיל הגדול בעולם או העכבר הקטן ביותר. אולם כאשר השוטרת ג'ודי הופס מגיעה לעיר היא מגלה שלהיות הארנבת הראשונה בשירות המשטרה של חיות גדולות וקשוחות, אינה משימה פשוטה. נחושה להוכיח את עצמה, היא קופצת על ההזדמנות לפצח תעלומה, גם אם זה אומר להתחבר לשועל חלקלק.
זוטרופוליס…

רובינזון קרוזו
על אי זעיר ואקזוטי, תוכי חברותי חי עם חבריו בעלי החיים המוזרים. עם זאת , הוא לא יכול להפסיק לחלום על לגלות את העולם. לאחר סערה קשה, התוכי וחבריו מתעוררים ומוצאים יצור מוזר על החוף: רובינזון קרוזו . התוכי רואה מיד בקרוזו כרטיס היציאה שלו מהאי כדי לחקור אדמות חדשות. כמו כן , קרוזו מבין עד מהרה שהמפתח לשרוד על האי הוא באמצעות עזרתו של התוכי וחבריו.
רובינזון קרוזו…

מתוך הסרט רובינזון קרוזו.
מתוך הסרט רובינזון קרוזו.

קונג פו פנדה 3
סרט ההמשך המוצלח חוזר כשאביו האבוד של הפנדה פו חוזר לפתע, האב ובנו נוסעים לגן עדן סודי לדובי פנדה, ופוגשים דמויות פנדה חדשות ומצחיקות. אבל כאשר הנבל העל טבעי  קאי מתחיל לנצח את כל המאסטרים הגדולים של הקונג פו בסין, על פו להצליח לעשות את הבלתי אפשרי- לאמן כפר שלם של דובי פנדה מתוקים ומגושמים להילחם, ולהפוך אותם ללהקה של דובי קונג פו פנדה.
קונג פו פנדה 3…

קובו- אגדה של סמוראי
סרט הרפתקאות באנימציה, שעלילתו מתרחשת בכפר דמיוני ביפן. קובו בן ה-12, חי את חייו השקטים עד שיום אחד, כתוצאה מטעות הוא מזמן רוח מן העבר. יחד עם חברים חדשים הוא יוצא למסע מופלא בעקבות אביו הסמוראי.
קובו- אגדה של סמוראי…

צילום מתוך הסרט קובו אגדה של סמוראי
צילום מתוך הסרט קובו אגדה של סמוראי

ספר הג'ונגל
הסרט מבוסס על הסיפורים הנצחיים מאת רודיארד קיפלינג ובהשראה סרט האנימציה הקלאסי של דיסני. ספר הג'ונגל הוא הרפתקה חדשה על מוגלי, הילד שגודל על ידי משפחה של זאבים. מוגלי מגלה שהוא אינו רצוי עוד בג'ונגל לאחר שהנמר האימתני שירחאן (קולו של אידריס אלבה), אשר נותר מצולק ע"י בני האדם, מחליט שמוגלי הוא סכנה שצריך לסלק מהג'ונגל.כשהוא נאלץ לעזוב את הבית היחיד שאי פעם הכיר, מוגלי יוצא למסע מרתק של גילוי עצמי, מובל ע"י מורו הרוחני- הפנתר בגירה (קולו של בן קינגסלי) וע"י באלו- הדוב החופשי בנשמתו (ביל מוריי).
ספר הג'ונגל…

נורם בעיר הגדולה NORM OF THE NORTH
דוב הקוטב נורם לא יודע כיצד לצוד, אבל הוא מחזיק יכולת נדירה: כמו סבא שלו, נורם יכול לדבר עם בני אדם. כאשר ורה, מנהלת שיווק נדל"ן אמיצה מגיעה לאזור מחייתו של נורם כדי לצלם פרסומת טלוויזיה למכירת בתי יוקרה באזור, נורם יודע שהוא צריך לעשות משהו כדי להציל את ביתו מידיו של הבוס של- מר גרין. בעידוד המנטור שלו ,השחף סוקרטס, נורם עוזב את משפחתו ויוצא על ספינה לתפוח הגדול – ניו יורק, מלווה בשלושה מכרסמים זעירים, שובבים ובלתי מנוצחים כבעלי בריתו הנאמנים. החל מה- 28.7 בבתי הקולנוע.
נורם בעיר הגדולה…

אנגרי בירדס הסרט The Angry Birds Movie
הסרט לוקח אותנו לאי המאוכלס כולו בידי ציפורים מאושרות וחסרות מעוף – כמעט כולו… בגן העדן הזה רד (ג'ייסון סודיקיס "אנחנו המילרים", "איך להיפטר מהבוס"), ציפור עם מזג חם ופתיל קצר, ספידי צ'אק (ג'וש גאד "לשבור את הקרח", "שושבין להשכרה"), והפצצה המתנדפת (דני מקברייד "סוף"), תמיד היו אאוטסיידרים. אבל כשחזירים ירוקים מסתוריים מגיעים לאי, הכל תלוי בחבורת בעלי הכנף המנודה לגלות מה החזירים מתכננים…
אנגרי בירדס הסרט…

צבי הנינג'ה – יוצאים מהצללים
סרט ההמשך למעלליהם של הצבים הלוחמים -לאונרדו, רפאל, מיכאלנג'לו ודונטלו, ומורם – מאסטר ספלינטר.
הצבים חוזרים להילחם באויבם המושבע שרדר, ששוכר את שירותיו של המדען ד"ר בקסטר סטוקמן לייצר עבורו צב נינג'ה משלו, אך בתהליך משבט בטעות את רוקסטדי ובי-בופ, הקרנף וחזיר היבלות הידועים לשמצה.
צבי הנינג'ה – יוצאים מהצללים …

בלינג בלינג
סרט אנימציה מלא באקשן לכל המשפחה. סם, מכונאי פשוט בפארק השעשועים מבלה את זמנו בתיקון מתקנים ובחלומות על אהבת ילדותו סו, מגישת החדשות הפופולרית של ערוץ הטלוויזיה הגדול בעיר. סם חושב שרק עם טבעת יהלומים נוצצת ומופע אור קולי מפואר יוכל להשיג את נערת חלומותיו, הוא מחליט להרשים אותה בזמן מצעד חג האהבה של פארק השעשועים.
בלינג בלינג…


חברי הדרקון אליוט PETE'S DRAGO
גרסה מחודשת לסרט האהוב של דיסני. סיפור ההרפתקאות של פיט הילד היתום וחברו הטוב אליוט, שבמקרה הוא גם דרקון… במשך השנים, מר קארבר (רוברט רדפורד) שימח את הילדים המקומיים בסיפוריו על דרקון אכזרי השוכן עמוק בתוך היערות של מערב האוקיינוס השקט. החל מה-11.8.2016 בבתי הקולנוע.
חברי הדרקון אליוט…

 

האגדה של טרזן The Legend of Tarzan
עיבוד מחודש לסרט "טרזן" בכיכובם של סמואל ל. ג'קסון, מועמד לפרס האוסקר לשחקן המשנה הטוב ביותר, כריסטוף וולץ זוכה שני פרסי אוסקר לשחקן המשנה הטוב ביותר ודג'ימון הונסו, מועמד פעמיים לפרס האוסקר וגלובוס הזהב לשחקן המשנה הטוב ביותר, בבימוי והפקת דיוויד יטס (במאי סדרת סרטי "הארי פוטר").
האגדה של טרזן…

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה