אתגר שבועות בצפון: סוויץ צ'אלנג' בגלבוע SWITCH CHALLENGE

שבועות בצפון, sweetch

אירוע הישרדות לכל  המשפחה בחופשת שבועות בצפון: אתגר הסוויץ צ'אלנג' (SWITCH CHALLENGE) הוא מרוץ אתגרי של 2-9 ק"מ שיתקיים לראשונה בגלבוע וכולל מכשולים, בוץ ומסלול מיוחד למשפחות והפנינג עם אטרקציות לילדים ושוק אוכל בסגנון עדות הפליאו.

מחפשים בילוי מיוחד לכל המשפחה בשבועות בצפון? אתם מוזמנים למתחם הקמפינג המיוחד במתחם הגן הלאומי מעיין חרוד. אוהבים טבע אבל לא מצליחים למצוא מסלול שיתאים לכולם? זה הזמן להצטרף למסלול המשפחות המיוחד ועמוס ההרפתקאות. מכורים לאתגרים ומחפשים מרוץ מכשולים מקצועי? נראה אתכם צולחים את המרוץ בן 9 הק"מ שכולל 15 מכשולים מטורפים (ביניהם פירמידות טיפוס, פיגומים ל"הליכת קופים" וכמובן המון בוץ),  ולקינוח מאתגר אתכם גם בטיפוס על הגלבוע.

המועצה האזורית גלבוע וסוויץ' צ'אלנג' מזמינים אתכם למרוץ המכשולים של הגלבוע (31.5 –   1.6 במעיין חרוד) חופשת שבועות בצפון באווירת אקסטרים מותאמת אישית לכל גיל. וגם: סדנאות כושר, טורניר עממי בכדורשת ושוק אוכל על טהרת הפליאו בדיוק כמו האדם הקדמון, משפחת פלינסטון כבר הבטיחה את השתתפותה.

שבועות בצפון, sweetch chalange
שבועות בצפון: sweetch chalange

האירוע יתקיים בחופשת שבועות בצפון בימים רביעי וחמישי, 31.5 – 1.6, והוא מחולק למספר קטגוריות לפי רמות קושי, כאשר המסלולים המשפחתיים פתוחים לילדים מגיל 6: המסלול האדום 9 ק"מ (מסלול המכשולים המלא, שכולל בין היתר פירמידות טיפוס, פיגומים ל"הליכת קופים" וכמובן המון בוץ + אתגר הטיפוס), המסלול הצהוב 6 ק"מ (מסלול המכשולים המלא), המסלול הכחול 2 ק"מ (משפחתי כולל לינה), המסלול הירוק 2 ק"מ (יום הרפתקה לכל המשפחה).

בנוסף, במתחם יפעלו אטרקציות לילדים ולכל המשפחה כמו בריכות שכשוך, סדנאות כושר, ואפילו טורניר עממי בכדורשת. במקביל, שוק אוכל מיוחד על טהרת הפליאו יפעל במקום ויציע חוויה קולינרית עשירה ומגוונת, שתציע גם מאכלים מיוחדים ונטולי גלוטן. יו"ר המועצה האזורית גלבוע, עובד נור: "אני מזמין אתכם – משפחות, ספורטאים, חובבי אקסטרים וגם קולינריה לחוויה יוצאת דופן שאנו גאים להשיק לראשונה. על רקע הנופים הקסומים של הגלבוע בשלהי האביב, תיהנו משילוב מנצח של אוכל טוב, גיבוש משפחתי, ספורט בכל הרמות והנאה מחיק הטבע בשיא פריחתו".

לכל אירועי שבועות 2017…

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה בתשלום ובתיאום מראש בלבד

מחירים

מזומן ואשראי

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה