שבועות חג המים במדעטק חיפה- שבועות 2017

שיגור טיל מים במדעטק. צילום:איל אמיר

שבועות חג המים במדעטק חיפה- שבועות 2017 עם פעילויות מיוחדות: מופע טילי מים, ביקור במתחם הנטריקס, צפייה בסרטי תלת מימד בסינימטריקס וביקור בתערוכות המרתקות .

בחג שבועות מבלים במדעטק ברוח חג המים: המבקרים מוזמנים לחוות חוויה אינטראקטיבית מרתקת ולראות כיצד עולם המים מתעורר ומקבל חיים חדשים במדעטק, באמצעות הדגמות מדעיות של טילי מים והסבר החוק השלישי של ניוטון , חוק הפעולה והתגובה.  צפייה בסרטי הסינמטריX: קולנוע רב חושי בתלת מימד.

הביקור במתחם נטריקס , מזמן חוויה אינטראקטיבית, המגרה את חושי הראיה והשמיעה במגע, תנועה ובאופני הפעלה מאתגרים וחדשניים.
בגלריית נטריקס החדשה, מגוון רחב של פעילויות והתנסויות:
פינג פונג קול ואור – שתי יצירות מהפנטות של סטודיו פוריל (for real), חיבור ייחודי בין טכנולוגי לאמנותי. חוויה של משחק ואסתטיקה ויזואלית וקולית.

אבולוציה של חלום – סרטון 360 מעלות המדמה עולם תלת ממדי ייחודי שמזמין את הצופים-חווים, הישובים על כסאות מסתובבים נוחים, למסע שבין זריחה לבריאה. יצירה של האמן האמריקאי כריס מילק, מהמובילים בתחום המציאות המדומה בעולם.

פיקסל בריק במדעטק. פעילויות לילדים. צילום: מדעטק חיפה.
פיקסל בריק במדעטק. פעילויות לילדים. צילום: מדעטק חיפה.

פיקסל בריק – משחק בנית לבנים רב משתתפים, במרחב תלת ממדי וירטואלי. המשחקים חובשים משקפי מציאות מדומה (Virtual reality) על עיניהם, כשחבריהם ובני משפחתם צופים במהלך היצירה על גבי מסכים גדולים.
גרידי – יצירת מנגינה קבוצתית משותפת בממשק פיזי ויזואלי יוצא דופן. השם גרידי משלב את המילה משטח (גריד Grid) עם פרוטוקול המחשב מידי (Midi) שמשמש לתקשורת בין כלי נגינה דיגיטלייים. על ידי הנחת כדורים בגומות נוצרת מוסיקה קצבית ותוססת, שנתנת לשינוי כל הזמן ומלווה באורות וצבעים, חוויה אור-קולית עוצמתית.

פעילויות לילדים במדעטק.
פעילויות לילדים במדעטק.

שני משחקי מחוות גוף – עם מסכים מבוססי טכנולוגיית ריל-סנס (Real-Sence) של אינטל.
המבקרים עומדים מול המסך, ובתנועות ידיים ומחוות גוף מובילים את הצב או את להקת הדגיגים במבוכי הים הגדול, כשהם אוספים פריטים חיוניים ונזהרים מסכנות.
קאגורה – היישר מיפן הרחוקה, יישום מוסיקלי המבוסס על מחוות גוף שמפעילות כלי נגינה ליצירה מוסיקלית מקורית.
• הכניסה לנטריקס מגיל 7 ומעלה, מעל גובה 130 ס"מ
• משך הפעילות בנטריקס כ- 45 דקות.

מידע נוסף והזמנת כרטיסים מראש למדעטק חיפה בטלפון: 053-7106949

לפרטים אודות מדעטק חיפה…

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106949 כל המשפחה בתשלום

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה