שבוע אתרי המורשת בישראל: אירועי חנוכה 2017

אירועי חנוכה 2017, שבוע אתרי המורשת 2017
שבוע אתרי המורשת 2017 - צילום איתי בלסון

שבוע אתרי המורשת בישראל יתקיים במקביל לשלל אירועי חנוכה 2017 ובמהלכו תוכלו לבקר עם הילדים בעשרות אתרים מעניינים, להצטרף לסיורים מודרכים להשתתף במשחקי פענוח וחידונים, סדנאות יצירה, עמדות צילום נוסטלגי עם תחפושות, משחקים ועוד פעילויות לילדים שיזכו להכיר את ההיסטוריה הקרובה והרחוקה ברחבי הארץ.

בחנוכה הקרוב, במסגרת שבוע אתרי המורשת בישראל, תוכלו לשמוע ולחוות עם הילדים את הסיפורים של האנשים שחיו ופעלו בעבר באתרי המורשת בהם יתקיימו גם פעילויות מיוחדות לילדים ולמשפחות שילמדו ויחברו את הילדים לעבר באמצעות חוויה, משחק והתנסות.

פעילויות לילדים ומשפחות באתרי המורשת בחנוכה הקרוב:

ממצודת כח בצפון ועד מצדה בדרום, מדוד המלך, דרך בר כוכבא ועד שרה גיבורת נילי –  בשבוע המורשת 2017 רק תבחרו לאן ותוכלו לבלות זמן איכות עם הילדים במשחקי בילוש ופענוח קודים, להתכתב עם דגלים, להכיר וליצור בהשראת מכתבים וסמלים שעשו היסטוריה, להשתתף בסיורים מומחזים אל העבר, לפתור חידונים מתקופה אחרת, לחפור ואולי למצוא ממצאים נדירים.

הפעילויות לחנוכה יתקיימו בין השאר באתרי המורשת ובגנים הלאומיים ממוזיאון הרעות בצפון, דרך הגן הלאומי של בית שאן, המוזיאונים במרכז הארץ ועד צריף בן גוריון ומצדה בדרום – כל ממצא, מכתב, אתר ותמונה משרטטים את תולדות הארץ. במסגרת שבוע אתרי המורשת בישראל, תוכלו לשמוע ולחוות מעט מן הסיפורים של האנשים שחיו ופעלו בעבר בעשרות אתרי מורשת ברחבי הארץ.

שבוע אתרי המורשת מתקיים ביזומת המועצה לשימור אתרי מורשת, רשות הטבע והגנים, משרד ירושלים ומורשת, אגף משפחות הנצחה ומורשת במשרד הביטחון כדי להעלות את מודעות הציבור למורשת ולחשיבות שמירתה. שבוע המורשת בישראל הוא הזדמנות נהדרת לפגוש מדריכים מיומנים שידובבו את הדמויות, ויפיחו רוח חדשה במכתבים ובתמונות שמתעוררים לחיים. כל הפעילויות מתקיימות ללא תוספת תשלום על דמי הכניסה לאתרים.

* פרטים מלאים על כל הפעילויות לילדים בשבוע המורשת 2017 יתעדכנו כאן בקרוב.

צריף בן גוריון, צילום חנן אפשטיין חנוכה בצריף בן גוריון – שבוע אתרי מורשת 2017. צילום חנן אפשטיין

שבוע אתרי המורשת בישראל
חנוכה 2017
למידע נוסף הכנסו לאתר המועצה לשימור אתרים: לפרטים לחצו כאן…

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה חלק מהאירועים בתשלום וחלקם בחינם

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון
12/12/201700:00שבוע אתרי המורשת בישראל: אירועי חנוכה 2017

עוד בקטגוריה