שבת בבוקר

שבת בבוקר. צילום: כפיר בולוטין

שבת בבוקר – מחזמר לילדים המבוסס על שיריו של יוני רכטר האהובים והטובים, יחד נלמד את כוחה של הקבוצה ושיתוף הפעולה בין חברים.

המחזה שבת בבוקר מביא את סיפורה של חבורת ילדים, כבני שש, המגיעים בשבת בבוקר למגרש הגרוטאות השכונתי, כדי לתפוס שטח למדורת ל"ג בעומר הקרבה.

בעקבות רצף של אירועים דרמטיים המתרחשים לאורך אותו יום, ובואו של ילד חדש שהגיע ממש עכשיו לשכונה, מאלצים את ילדי החבורה לשתף פעולה ולנסח מחדש את יחסי הכוחות בתוך הקבוצה.
העניין מתחיל עם מה שעובר עליהם בדרך: הם יצליחו להציל גוזל שנפל מהקן ואמו העורבנית לא יכולה לעזור לו; לבנות מטוס מתוך ערימת הגרוטאות שבמגרש; לטוס לארצות הכי רחוקות, ולהשכין שלום במקומות הכי קרובים. והכל, ברקע שירי הילדים הנפלאים של יוני רכטר.
שבת בבוקר היא הצגה המלמדת על כוחו של הביחד, ועל חשיבותו של שיתוף פעולה בין ילדים. היא מדגימה את כוחו העצום של הדימיון, ככלי שמאפשר להתגבר על משברים ולחבר בין יריבים; ומוכיחה שלצד הצורך בשיתוף פעולה, צריך תמיד לשמור גם על אינדיבידואליות ועל הייחוד של כל אחד מאיתנו. גם כשהוא מנוגד לכוון הלחץ החברתי.

השירים הכלולים בהצגה שבת בבוקר : שבת בבוקר, גברת עם סלים, הצריך הזה, אדון שוקו, מה עושות האיילות, הילדה הכי יפה בגן, קילפתי תפוז, שיר נבואה קוסמי עליז, חגיגה בצמרת, לילה טוב.

ההצגה מתאימה לגילאי גן ועד כיתה ג'.

שבת בבוקר- תפקידים:
מחזה:
שי להב
בימוי: עופר שפריר
עיבוד וניהול מוזיקלי: רמי אוסרווסר
תפאורה: בתיה ומיכאל פיק
תלבושות: מאי ברנע
כוריאוגרפיה: עופר שפריר
תאורה: דניה זמר
תפעול והגברה: סיזר
עוזרת במאי: אורנה יהב
שחקנים: אימרי ביטון, יעקב פישפלד, לורין מוסרי, ליאור שיקווה, מאיה בוכובסקי, נדב לאור

טל' להזמנת כרטיסים: 03-5021552

פרטי המקום
נשמח לדעת!03-5021552 1-9 בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי 75 ש"ח

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה