שודדי הפיצוחים 2- סרטי ילדים 2017

שודדי הפיצוחים 2 - סרטי ילדים 2017

שודדי הפיצוחים 2 – סרט המשך ללהיט הגדול של קיץ 2014, את סולי הסנאי אנו פוגשים ביום שבו ראש העיר הרשע מחליט לעלות עם דחפורים על הפארק העירוני כדי לבנות לונה פארק מסוכן במקום . סולי וחבורת החיות האמיצות של הפארק צריכים לאחד כוחות כדי להציל את הבית, לנצח את ראש העיר ולקבל חזרה את הפארק ,כל זה עם תחבולות מטורפות, חיות חמודות וחברות אמתית.

רוצים לזכות בזוג כרטיסים לסרט? תספרו לנו בתגובות איזה פארק לדעתכם הכי שווה בארץ ותוכלו לזכות בזוג כרטיסים! התחרות עד ה-15.8

סולי הסנאי ושאר חיות הפארק חיים את החיים הטובים במרתף חנות הפיצוחים. בכל פינה יש מלא פיצוחים לאכילה והחיים נהדרים. אנדי מודאגת מסגנון החיים הזורם והרגוע מידי של סולי. היא משוכנעת שבעלי החיים מאבדים את האינסטינקטים הבסיסיים שלהם והופכים להיות עצלנים, מפונקים ושמנים. בתאונה מוטרפת חנות הפיצוחים מתפוצצת, סולי וחיות הפארק חייבים עכשיו לחזור לאסוף מזון בפארק.


לרוע מזלם של החיות, ראש העיר הרשע מתכנן תוכניות אחרות לפארק . כדי להרוויח כסף מהיר הוא יוזם תוכנית להרוס את הפארק ולבנות במקומו פארק שעשועים רועש ומסוכן. כשהבולדוזרים מגיעים, סולי והחיות נלחמים בהם. הם מפחידים את פועלי הבניין שבורחים בצרחות פחד חזרה לעיר.

כשראש העיר מגלה שהתוכנית שלו נכשלה בגלל חבורת חיות חמודות ושעירות, הוא נשבע לנקום. הוא מזמין את היחידה ללכידת חיות שמנהיגה הוא גונטר אשר מבטיח לסלק את החיות החמודות אחת ולתמיד.

שודדי הפיצוחים 2 - סרטי ילדים 2017
שודדי הפיצוחים 2 – סרטי ילדים 2017

בדיוק כשניראה כאילו הדברים לא יכולים להיות גרועים יותר, הבת המפונקת של ראש העיר, התר, חוטפת את חברו הטוב של סולי הכלב פרשס. התר לוקחת את פרשס הביתה ונועלת אותו עם פרנקי, הבולדוג הצרפתי החביב אך לא חכם במיוחד שלה.

סולי וחברו הטוב העכברוש בובי יוצאים עמוק לתוך העיר בחיפוש אחר הכלב פרשס . העיר היא מקום גדול ומפחיד. הם מוצאים את עצמם בסמטה חשוכה, פנים מול פנים מול חבורת עכברי עיר קשוחים. סולי עושה את הטעות הנוראית ומעצבן את מנהיגם החמוד ולומד בדרך הקשה כמה קשוח עכבר שנראה קטן וחמוד יכול להיות. הם מצליחים בקושי רב לברוח מחבורת העכברים העירונית.

שודדי הפיצוחים 2 - סרטי ילדים 2017
שודדי הפיצוחים 2 – סרטי ילדים 2017

אחרי שהם פורצים לבית ראש העיר ומצילים את פרשס, סולי חוזר הביתה לגלות שפארק השעשועים נפתח לעסקים. הוא נוכח לדעת שזה עכשיו או לעולם לא וכדי לנצח את ראש העיר, סולי והחיות האחרות ,חייבים לשים בצד את המחלוקות ביניהן ולפעול יחד כדי להחזיר לעצמם את הפארק אחת ולתמיד.

אודות הדמויות שודדי הפיצוחים 2:

סולי – מכרסם חכמולוג אשר אינו נורא כמו שהוא חושב את עצמו. אחרי האירועים שהתרחשו בסרט הראשון, סולי למד לשתף פעולה עם חיות הפארק ולחשוב לא רק על עצמו. אך עדיין הוא לא ממש מצליח להיפטר מעקשנותו, כשחנות הפיצוחים מתפוצצת הדבר היחיד שהוא רוצה הכי זה לחזור לחיים הרגועים שלו, אולי רק בשביל להוכיח לאנדי שהיא טועה.

Screenshot_3

בארי- בארי העכברוש הינו "אחיו" הקטן של סולי, יד ימינו ושותפו לפשע , בארי תמיד היה לצידו של סולי מאז היותם קטנים והם הדבר הקרוב ביותר למשפחה. נאמן לחברו עד כלות, בארי נצמד לסולי בכול המשימות השאפתניות ביותר שלו, כמו גם למשימות הנועזות ביותר שלו.

Screenshot_2

אנדי – הודות לליבה הרחום, אישיותה החמה והאיכפתית , חוכמתה ונטייתה לעזור, קל לראות מדוע כל הפארק סומך, מאמין ובוטח באנדי. כולם חוץ מסולי כמובן. אם זה להציל חיים, פתרון חידות או הגשת עזרה, אנדי היא מקור תמידי של תמיכה ושותפה שסולי צריך הרבה יותר ממה שהוא מוכן להודות.

פרשס- היא יודעת לשחק תופסת ולהעמיד פני מת ותעשה הכל כדי להגן על חבריה. פרשס אומרת בדיוק את אשר על ליבה בלי פילטרים בכלל וסביר להניח שהיא הכלבה היחידה בעולם שיותר חשוב לה להיות בחבורת הסנאים ופחות מעניין אותה לרדוף אחריהם. לעיתים קרובות היא חלק משלישיה יחד עם בארי וסולי וגם כשבארי לא פוצה את פיו היא מדברת הרבה יותר ממה שצריך.

Screenshot_7

מר פאנג- למרות שהוא נראה חמוד וידידותי, מתחת לחיצוניות השעירה והחמודה חבוי קונג פו מאסטר אכזרי ומאיים. מתחת לעיניים הגדולות יש נשק להשמדה עכברית נחוש להגן על השטח שלו מפני כול סוגי הפולשים. הדבר היחיד שיעצבן אותו אפילו יותר מאשר אם יפלשו לו לשטח, זה אם יגידו עליו שהוא חמוד.

Screenshot_4

ראש העיר- רודף בצע וחסר מצפון, ראש העיר הוא בזבזן, מושחת ואובססיבי לכסף. נחוש בדעתו להפוך כול חלק מהעיר לקופת החיסכון הקטנה שלו, מה שמוביל אותו להרוס את הפארק כדי לבנות פארק שעשועים מסוכן. ראש העיר יודע איך לשמן את המנגנון של כול פרויקט בעיר, זאת בתנאי שגם הוא מקבל נתח מהתשלומים.

התר- התר היא בתו של ראש העיר. בשר מבשרו והדבר היחיד בעיר שראש העיר לא יכול לשלוט עליו. התר מחוללת מהומות לא קטנה ,שנותנת להבין שאפילו הפרוע בילדים שאתם מכירים, הוא ילד רגוע לעומתה. כשהיא רוצה משהו עדיף שהיא תקבל אותו ומהר, גם אם זה אומר שהיא לוקחת את זה בעצמה או שהיא צורחת עד שאבא שלה מביא לה את זה, היא הורסת צעצועים סדרתית ולא הרבה יותר נחמדה לחיות המחמד. חמדנית כמו אביה ואכזרית כפליים, התר היא ממש לא נערה למופת.

Screenshot_5

הבריונים- צוות מרמיטה הם זוג תאומים, ג'ימי וג'וני, ואחותם הגדולה ג'יימי. היא הנמוכה מבין השלושה, אך היא המנהיגה של הצוות. ג'ימי וג'וני הינם סוג של חמומי מוח אשר זקוקים לשליטתה של אחותם או שהם עלולים להתקוטט לנצח.

קרדיטים:
תרגום: מגי בר – טוב
בימוי: עמיחי בר – טוב
מיקס: רפי חן

שחקנים:
ערן מור
רונה בקרמן
אלעד סמוכה
שירלי לילו
יורם יוספסברג
גלעד קלטר
דניאל מגון
מיכה אוזין-סליאן
מייה קדוש
אמנון וולף

הפקה: גל לוי
עריכת וידאו: אורי פוקס
הפקת דיבוב: NDG Studios

 

שודדי הפיצוחים 2- סרטי ילדים 2017:
The Nut Job 2 – Nutty by Nature
90 דקות
הסרט יצא לאקרנים ב 10/08/17
בהפצת פילמהאוס
קומדיה/הרפתקאות/אנימציה- סרט לכל המשפחה

פרטי המקום
נשמח לדעת!בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה