3 המוסקטרים: מופעי חנוכה 2017 עם נועה קירל, עומר דרור ועמוס תמם

3 המוסקטרים, מופעי חנוכה 2017
3 המוסקטרים מגיעים בחנוכה 2017 . צילום: ערן לוי

בחנוכה הקרוב יעלה על הבמות מופע 3 המוסקטרים עם נועה קירל בתפקיד הנסיכה שתופיע ביחד עם שלושת המוסקטרים עמוס תמם, עוז זהבי ושלום מיכיאלשווילי ואחיהם הצעיר, עומר דרור בין שלל מופעי חנוכה 2017.

המחזמר מספר את סיפורם של שלושת המוסקטרים חברי יחידת המשמר העילית של מלך צרפת: אתוס (עמוס תמם), פורתוס (שלום מיכאלשוויולי) ואראמיס (עוז זהבי), היחידים עליהם סומך מלך צרפת בכל הממלכה.

בצוואתו, מוריש המלך את ממלכתו לביתו, הנסיכה (נועה קירל) אבל לאחר מותו, אחיו של המלך (שר הצבא), משתלט על הממלכה ומוציא את המוסקטרים אל מחוץ לחוק. המוסקטרים, יוצאים למסע הרפתקאות מסוכן במטרה למצוא את הצוואה,
ולהוכיח שהנסיכה, היא היורשת החוקית והמלכה הבאה של צרפת. למסעם של 3 המוסקטרים, מצטרף דארטאניאן הצעיר (עומר דרור) השואף להיות מוסקטר.
יש רק דרך אחת בה המוסקטרים יצליחו במשימתם… "אחד בשביל כולם, כולם בשביל אחד!"

הסיפור של "שלושת המוסקטרים" ע"פ ספרו של אלכסנדר דיומא, זכה לעיבודים שונים במהלך השנים בכיכובם של: ראקל וולש, ריצ'רד צ'מברליין, פיי דאנאוויי, אורלנדו בלום, כריסטופר וולץ, מילה ג'ובוביץ', צ'ארלי שין, קיפר סאת'רלנד, כריס אודונל, רבקה דה מורניי ועוד רבים וטובים. בריאן אדמס כתב את שיר הנושא "All for Love" לסרט של דיסני, בביצועם של רוד סטיוארט וסטינג אשר זכה להצלחה עולמית וכבש את המצעדים.

 

סיפורם של שלושת המוסקטרים הוא רומן הרפתקאות, אשר נגע לליבם של מיליונים ברחבי העולם. מיטב היוצרים, השחקנים, הרקדנים והזמרים בארץ חברו יחדיו כדי להפוך את סיפור ההרפתקאות הטוב בכל הזמנים, למחזמר בימתי מהגדולים והיקרים שיופקו בחנוכה 2017.

3 המוסקטרים – משתתפים ויוצרים:
עמוס תמם, שלום מיכאלשווילי, עוז זהבי, עומר דרור ובתפקיד הנסיכה: נועה קירל.
מחזמר מקורי ע"פ ספרו של אלכסנדר דיומא
הפקה: יוכלמן-אשר הפקות בשיתוף אורלי מויאל
במאי: אלדר גרויסמן כותב: אורי אוריין מלחין ומעבד: בן זיידמן
צילומי סטילס: ערן לוי

שלושת המוסקטרים חנוכה 2017
שלושת המוסקטרים, עומר דרור ונועה קיריל בצילומים. צילום: ערן לוי

 

parents-review

אלישבע וייס הייתה עם הילדים במופע- וחזרה עם ביקורת:

"לקראת חנוכה הלכתי עם הילדים למופע שלושת המוסקטרים. המחזמר מושקע, בשילוב של תפאורה שהיא ברובה אפקטים ומסכי אור מתחלפים. מסכי התפאורה יוצרים אשלייה שהשחקנים אכן עומדים על ספינה, נמצאים בארמון, כלואים בכלא ועוד…"

לביקורת המלאה על המופע שלושת המוסקטרים…

 

 

המחזמר יוצג בחנוכה 2017 בחולון, באר שבע וחיפה

מחיר כרטיס- 159 ש"ח. 

לרכישת כרטיסים למופע שלושת המוסקטרים לחצו כאן

פרטי המקום
נשמח לדעת!בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה