מסעדת טייבל טוק דיזנגוף תל אביב

צילום: מסעדת טייבל טוק

מסעדת טייבל טוק דיזנגוף תל אביב – מסעדת ביסטרו קוסמופוליטי

המבנה בו שוכנת מסעדת טייבל טוק דיזנגוף תל אביב הביסטרו, נבנה ברחוב דיזינגוף בשנת 1935 ונפתח לאחר חודשים של שיפוץ. זהו מבנה באוהאוס בעל שלוש קומות וחצר מרעננת. לכל קומה אופי שונה – בר חיצוני תחת כיפת השמיים, מרפסת ביתית בין עצים וקומה מבודדת לאירועים פרטיים.

מסעדת טייבל טוק דיזנגוף תל אביב נוסדה על ידי קבוצת חברים מכל העולם, במטרה ליצור סביבה תרבותית וחברתית בה באמת אפשר לשוחח, על משקה אהוב ואוכל טעים.
המונח Table Talk נולד במאה ה-16 ומתאר ז'אנר ספרותי המבוסס על שיחות וציטוטים של אנשי תרבות, אמנות ופוליטיקה באירופה. על בסיס אותן שיחות, שהתנהלו מסביב לשולחן, נכתבו ספרים רבים. את הרעיון הביאו היזמים בגרסתו המודרנית לתל אביב.

מסעדת טייבל טוק דיזנגוף תל אביב מזמינה את אורחיו לא רק לאוכל מגוון בסגנון פיוז'ן אירופאי, אלא גם לאירועי תרבות. כך למשל, נפתחה במקום תערוכה של הצלם אלכס ליבק, התקיימה הופעה של להקת הקאלט האנגלית טייגר ליליס ואף מתוכננות הקרנות טרום בכורה.
ב-Table Talk תוכלו למצוא מנות קלאסיות ממזרח ומערב אירופה ואלכוהול מגוון ואיכותי במחירים נוחים. בתפריט משתנה שלא מפסיק להפתיע, דבר אחד לא מחליפים – את הצ'ייסר וודקה והדג מלוח שתקבלו מסביב לעונה.

על המקום מנצח – השף יוג'ין קובל – בעל ניסיון עשיר כשף במסעדת פביו, מנדיס (סו-שף), מסעדת פושקין (סו-שף) מסעדת היוקרה ורה (שף), בעלי קיטירינג הגורמה "הוט- קוויזין", קפה פלאמינגו (שף) ועוד.
שעות פעילות המסעדה – מ- 08:30 ועד אחרון המבלים.

מסעדת טייבל טוק דיזנגוף תל אביב, דיזינגוף 64 תל אביב
ניתן להזמין שולחן מראש.
להזמנת מקום 03-7746655

פרטי המקום
נשמח לדעת!03-7746655 ,

איך מגיעים?

תל אביב וגוש דן, דיזינגוף 64 תל אביב

מה באזור?