קטיף עצמי פטל – משק קפלן

קטיף עצמי של פטל ותותי עץ במשק קפלן שבמושב כפר חיים בשרון, בלב עמק חפר, הנמצא במרחק של כ-30 דקות מת"א. ניתן לשלב את הקטיף עם יום טיול בגשר הצבים בנחל אלכסנדר, בילוי ברצועת החוף המקסימה של חוף בית ינאי ולהנות משלל האטרקציות המוצעות בעמק חפר.

בשנת 1939 עלתה משפחת הופרט מצ’כיה לישראל. תחילה הייתה פרה, כמה תרנגולות וישוב בתחילת דרכו. בשנת 1981, המשק עבר לאבי המשפחה, נכד למשפחת הופרט שעם אימו עיבד את האדמה וגידל פג’ויות ורוסקוס.
עם השנים, הפעילות החקלאית במשק הצטמצמה ובשנת 2009, ילדיו קיבלו את המשק לידיהם והחליטו לעורר אותו מחדש, לעבוד בחקלאות לצד עיסוקיהם האחרים. קטיף הפטל והתות מהווה הגשמת חלום וחזרה לשורשים של סבא וסבתא.

במתחם המשק והקטיף מגדלים תותי עץ שחורים ופטל מסוג אוסנה כאשר קיימים ארבעה זנים שונים המתפרסים על עונה קצרצרה של כחודשיים : מאי עד אמצע יולי. במתחם קיימת רשת צל לנוחות המטיילים, מחצלות לרביצה ומדריכים מקסימים שישמחו לענות על כל שאלה.

ניתן לערוך ימי הולדת ואירועים עד 50 איש.

עדכון שבועות 2012:
שבועות המשק פתוח בין השעות 9:00-13:00

למידע נוסף: 

נייד: 053-9382372
במייל: k.gizum@gmail.com
בדף הפייסבוק של המשק…

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה ימי הולדת (בתיאום מראש) ימי שלישי 16:00-19:00 | שישי-שבת משעה 9:00-15:00 (או עד גמר הפרי) | ניתן לתאם מראש קבוצות לאמצע שבוע. בתשלום

מחירים

כניסה: 25 ש"ח וניתן לאכול כמה שרוצים (ילדים עד גיל 3 - חינם) | קנייה לפי משקל: 35 ש"ח לקילו.

איך מגיעים?

על כביש 4 בין צומת בית ליד לחדרה. למגיעים מדרום נוסעים צפונה עד צומת קיבוץ העוגן. בצומת פונים שמאלה עד שמגיעים לצומת T ואז מיד שוב שמאלה. נוסעים עם הכביש כמאתיים מטר ופונים בפנייה ימינה לכפר חיים | למגיעים מצפון, נוסעים דרומה על כביש 4 עד צומת קיבוץ העוגן. בצומת לוקחים ימינה עד שמגיעים ל-T ובו פונים שמאלה. נוסעים עם הכביש כמאתיים מטר ופונים בפנייה ימינה לכפר חיים. אביב

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה