אטרקציות בדרום: פסטיבל דרום אדום ביד מרדכי

פסטיבל דרום אדום צילום רפי בביאן

מחפשים אטרקציות בדרום בימי פסטיבל דרום אדום? קיבוץ יד מרדכי מזמין אתכם לחגוג את פסטיבל דרום אדום בחוויה קיבוצית מתוקה לכול המשפחה: ביקור בבית הדבש והדבורה, בבית האוסף קיבוץ של פעם, נסיעה בטרקטור וביקור באתר השחזור.

במהלך פסטיבל דרום אדום 2018 תוכלו לבקר בקיבוץ יד מרדכי לחצי יום של פעילות הכוללת ביקור בבית הדבש והדבורה שם ניתן לצפות בפתיחת כוורת אמתית ולטעום דבש טרי-טרי. דבוראי מנוסה יפתח לפני המבקרים כוורת וידגים כיצד פועלת הכוורת מבפנים. בנוסף הילדים יכינו נרות מדונג דבורים וכמובן יקנחו בטעימות דבש. בנוסף: במהלך הפסטיבל ייהנו המבקרים מנסיעה בטרקטור ועגלה לשדה הכלניות הסמוך מהקיבוץ.

ביקור בבית האוסף קיבוץ של פעם, לחוויה קיבוצית אמתית אשר מספק הצצה נדירה לחיי הקיבוץ הנוסטלגי. שם יתקיים סיור מודרך והסבר על הפריטים. בין הפרטים המוצגים: חדר הילדים וספר המטפלת, פריטי חדר האוכל הקיבוצי, כלי העבודה, גן החול ועוד. הביקור בבית קיבוץ של פעם המספר את סיפורו של הקיבוץ והחלוצים הראשונים מאפשר חגיגה של נוסטלגיה והתרפקות על העבר. ולקינוח נסיעה בטרקטור ועגלה ברחבי הקיבוץ, הרפת, בית האריזה ועוד. לסיום, מוזמנים המבקרים לספוג קצת היסטוריה באתר שחזור הקרב וללמוד על סיפור הגבורה של חברי הקיבוץ שלחמו בצבא המצרי בתש"ח. באתר יוכלו הילדים להתחפר בעמדות ההגנה, לטפס על טנקים אמיתיים, לשבת בתוך משוריין, לצפות בכלי נשק אותנטיים מהתקופה, להתגנב בתעלות הקשר ועוד.

לטובת המבקרים יופעל במהלך ימי הפסטיבל שאטל של טרקטור ועגלה אשר יסיע את המבקרים לשדה הכלניות הסמוך.

אתר שחזור הקרב ביד מרדכי. צילום: גלעד קוולרציק
אתר שחזור הקרב ביד מרדכי. צילום: גלעד קוולרציק

אטרקציות בדרום: הפעילות תתקיים בימים שישי- שבת,  במהלך כל חודש פברואר בין השעות :10:00- 16:00

טלפון: 053-7106976

הפעילות מתאימה לכל המשפחה ומתקיימת בכל מזג אוויר.

מומלץ מגיל 3. משך התכנית- כ-3 שעות.
כרטיס משולב לכל האתרים והפעילויות- 55 ₪  לילד מגיל שלוש, 50 ₪ למבוגר. כרטיסים מוזלים ניתן למצוא במועדונים השונים.

פרטי המקום
נשמח לדעת!053-7106976 כל המשפחה בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי 55 ש"ח מגיל 3 50 ש"ח

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

אין תגובות

השאר תגובה