ארץ לעולם לא- פיטר פן בגן הטרופי – קיץ 2017

ארץ לעולם לא. צילום: גיא חמוי

בקיץ הקרוב יהפוך סיפורו המפורסם של פיטר פן הילד הנצחי לחוויה אמתית. הילדים יוזמנו להיכנס לתוך הסיפור ולהפוך לחלק מהחוויה: כפר אינדיאנים של טייגר לילי, מפרץ בתולות הים, כיתת פיות של טינקרבל, מחנה הילדים האבוד, ספינת פיראטיים ומתחם ג'ימבורי ענק לילדים…

ארץ לעולם לא- פיטר פן בגן הטרופי –  קיץ 2017:
האגדה האהובה בכל הזמנים מגיעה לגן הטרופי בפארק הירקון בקיץ הקרוב. מעל 100 שנים שסיפור הילד הנצחי פיטר פן מככב בראש כל רשימת סרט מחזה או ספר אהובים. מי מאתנו לא חלם להישאר ילד לנצח כמו פיטר פן?
לעוף עם הפיות כמו טינקרבל? להשתולל בלי גבול כמו הילדים האבודים? לנצח שודד ים אכזרי כמו קפטן הוק ? או לראות בתולות ים אמתיות?

ארץ לעולם לא. צילום: גיא חמוי
ארץ לעולם לא. צילום: גיא חמוי

בקיץ הקרוב ארץ לעולם לא האגדית תוקם במקום הכי קסום בתל אביב: הגן הטרופי בפארק הירקון תל אביב: בינות לצמחיה טרופית שופעת, אגמים ופלגי מים יפגשו הילדים בכל הדמויות האהובות פנים אל פנים ויחוו מסע גילוי קסום
בכניסה ל"ארץ לעולם לא" יקבלו המבקרים מפה של הארץ ובה כל המקומות המופלאים בהם ניתן יהיה לבקר : כפר האינדיאנים של טייגר לילי שם ילמדו ריקודי שבט, לירות בחץ וקשת ויגלו פרטים חשובים מחיי האינדיאנים, מפרץ בתולות הים שם יפגשו בתולת ים אמתית, חברת-אמת של פיטר פן ויאזינו לשירתן המיוחדת. סלע הגולגולת שם יכנסו למסלול אימוני שודדי הים גדוש במשימות פרועות, כיתת הפיות של טינקרבל שם כל ילד/ה יקבל בהשאלה זוג כנפיים, זר ושרביט וישתתף בשיעור על חיות הקסם והבעת משאלות וילמד כיצד מתחמקים משודדי הים, מחנה הילדים האבודים שם אסורה הכניסה למבוגרים- עולם הרפתקאות רק לילדים !

ארץ לעולם לא. צילום: גיא חמוי
ארץ לעולם לא. צילום: גיא חמוי

וגולת הכותרת הבלתי נשכחת: ספינת פיראטים אמתית, הג'ולי-רוג'ר של קפטן הוק, שתענוג במפרץ הקניבלים. שם יתקיים 6 פעמים ביום מתרחש מופע סצנות מהסיפור על הספינה בהשתתפות פיטר פן, קפטן הוק, טייגר ליילי, פיטר פן ודמויות נוספות.
שעות מופעים: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00 ו-20:00
בנוסף יוצב במקום מתחם ג'ימבורי ענק לילדים.

ארץ לעולם לא- פיטר פן בגן הטרופי – קיץ 2017
 1 ביולי – 31 באוגוסט 2017
 פארק הירקון גני יהושוע ת"א
גילאים: 3-10
שעות פתיחה: 09:00 – 22:00

לרכישת כרטיסים: איוונטים: 9066*

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!9066* 3-10

מחירים

מחירי כרטיסים: מחיר מלא: 89 ₪. מבצעים: בכל חברות האשראי: 89 ₪ ל – 1+1 . למחזיקי כרטיס דיגיתל: 79 ₪ ל – 1+1 תוספת של 10 ₪ בכניסה לסירת הפיראטיים.

לוח הופעות

תאריך שעה שם המקום טלפון

תגובה אחת

  1. לא מומלץ בלשון המעטה – המתחמים מעטים ועלובים מאד. ה"מופע" הוא הצגה גרועה מאד של 15 דק' . חם ברמות בלתי נסבלות (אלא אם כן מגיעים אחרי שש) ולא שמו אפילו מאוורר על איזה עמוד….לא שווה 89ש"ח אפילו לא ב 1+1

השאר תגובה