קמפינג חניון חורשת טל

חניון לילה חורשת טל, קמפינג בצפון, חניוני לילה בצפון

חורשת טל, הפארק הלאומי הצפוני הירוק מציע גם מתחם קמפינג, חניון קראוונים מסודר וחדרי אירוח בין מדשאות ירוקות ומרחבים לצד פלגי מים זורמים.

חדש! חורף משפחתי בטבע
לא נשארים בבית בין החגים… החל מה-20.10 חניון הלילה בגן הלאומי חורשת טל יפתח בסופי השבוע ללינה בחדרים ועמדות הקרוואנים. בנוסף לחוויה לילית משפחתית לצד המדורה (במקום ידאגו לכם לעצים ואתם תדאגו לתפוחי האדמה ולמרשמלו), תוכלו ליהנות בבוקר מסיור מודרך בשמורה. בסיור הילדים ישמעו אודות עצי האלון העתיקים שגילם מגיע ל-200 שנה ויותר, ויגלו מדוע ישנם יחמורים בגן הלאומי של חורשת טל.

השכרת בונגלוסים בצפון, חניון חורשת טלמעכשיו גם בסתיו ובחורף – תוכלו להישאר עם הילדים לישון בשמורת הטבע של חורשת טל. לינה בבנוגלוסים או אוהלים.

 

אם תרימו לרגע את הראש מהסמארטפון אולי תוכלו לראות את אחד מפלאי הטבע הגדולים של העונה: נדידת הציפורים.

​​הנדידה המתקיימת מידי שנה מעל אזורים קבועים מאפשרת לנו לעקוב אחרי מסלולי הנדידה וההגעה של העופות הנודדים ובתוך כך להוות תחנת מעבר חשובה עבורם. הדרך הטובה ביותר להתרשם מהמחזה הנפלא הוא להגיע לאחת משמורות הטבע ולהצטייד במשקפת וקצת סבלנות. במסגרת אירועי חורף של ציפורים תוכלו להשתתף בפעילות ולחוות את הנושא דרך יצירה, סיורים, טיבוע ציפורים ועוד, רק תבחרו לאן…

 

הפעילות ללא תשלום נוסף על דמי הלינה באתר.

בחורשת טל מתחם קמפינג, חניון קראוונים וחדרי אירוח בנוסף לכל שרותי הקמפינג הכוללים ברזיה, מזנון, שירותים ומקלחות, עמדות בישול, חשמל ותאורה. ניתן להדליק מנגל ומדורות במקומות המורשים בלבד.

מהרו לשריין מקום: להזמנת לינה בקמפינג חורשת טל, בחדרי האירוח או בקראוונים לחצו כאן…

 

פרטי המקום
נשמח לדעת!04-6942360 כל המשפחה , בתשלום

מחירים

מזומן ואשראי

איך מגיעים?

כל השנה

מה באזור?

עוד בקטגוריה

אין תגובות

השאר תגובה