פארק אשדוד ים

פארק אשדוד ים הוא פארק המשתרע על שטח של 200 דונם. הפארק פותח את שעריו כבר ב-6 בבוקר ומאפשר פעילות למשפחות לכל אורך היום.

בפסגת הפארק ישנו גן סלעים רחב ידיים. אל הגן הזה הובאו סלעים שונים מכל רחבי המדינה, המסמלים את אבני הארץ, ומנקודת התצפית הממוקמת בפסגת הפארק אפשר להביט לכיוון הים ולצפות בשקיעה או להביט לדרום ולראות את המרינה של אשדוד ובה מעגנה לכ-550 יאכטות.

 
אטרקציות לילדים בפארק אשדוד
הפארק כולל שבילים ומסלולי הליכה ורכיבה על אופניים, משטחי דשא ומתחם פיקניקים. בחלקו הדרומי של הפארק, מוצבים מגרש משחקים המונגש לילדים בעלי צרכים מיוחדים, מגוון מתקני כושר, מתקני שעשועים ונדנדות מיוחדות, ומגרשי משחק רחבים לכל משחקי הכדור – כדורגל, כדורסל וטניס, וסקייט פארק – מגרש החלקה על גלגיליות וסקייטבורד.
המזרקה המזמרת 
האטרקציה העיקרית בפארק היא המזרקה המזמרת, הממוקמת בטבורו של האגם ובמהלך שלוש פעמים בלילה היא מושכת אליה המונים הבאים לצפות במופע אטרקטיבי המשלב מים, אור ומוסיקה. המראה מרהיב והחוויה מדרבנת את הצופה לצלם ללא הפוגה.
 
אמפיתיאטרון אשדוד
בפארק הוקם האמפיתיאטרון הגדול בישראל הכולל 4,500 מקומות ישיבה ו-450 מקומות על הדשא. עוד נמצא בפארק אגם, המשתרע על שטח של 11 דונם. 
פארק אשדוד ים, אטרקציות לילדים, פעילות לילדים, משחקים לילדים
 
אגם הפארק
האגם הפך למשכנו של מועדון הפולו קייק של אשדוד, המקיים בו את אימוניו ומידי פעם עורך בו משחקי ראווה עבור ציבור המבקרים. סביב האגם פסלים אומנותיים הבנויים מפסיפס אבנים צבעוני ובקרבם ספסלי ישיבה.
 
מתכנן פארק אשדוד ים הוא גדעון שריג, שתכנן בין היתר גם את פארק הירקון. עלות הקמת פארק אשדוד עומדת על 100 מיליון ₪. 

פרטי המקום
נשמח לדעת!כל המשפחה פינות משחק בית קפה מקום לפיקניקים הפארק פתוח כל יום החל מהשעה 6:00 בבוקר חינם

איך מגיעים?

המרכז, רחוב משה דיין, אשדוד הפארק נמצא בקרבת הים, בצמוד ממערב למרינה של אשדוד כל השנה

אירועים ופעילויות

תאריך שם הפעילות

מה באזור?

אין תגובות

השאר תגובה